Barmani na imprezy weselne – obsługa profesjonalna

Nadszedł w końcu ten szczęśliwy dzień i na moim palcu widnieje pierścionek zaręczynowy. Termin ślubu miał być za pół roku. Tak więc bardzo mało czasu na jakiekolwiek przygotowania. Już nie chodzi o to, ze bardzo się śpieszyliśmy bo ciąża czy coś, nie. Zwyczajnie chcieliśmy mieć to już za sobą i wrócić do normalnego życia. Oczywiście nasze mamy oszalały z radości i aktywnie zabrały się za przygotowania i udzielanie rad. Nie powiem, było to miłe. Czasem ich nadgorliwość była ciężka do zniesienia, ale talk jak mówię, czasami.

Profesjonalizm w obsłudze przez barmana

profesjonalny barman na weseleWiele rzeczy załatwiały za nas, dlatego te chwile nadgorliwości wyły wybaczone. Trochę problemowo zaczęło się robić, kiedy zeszło na temat alkoholu i obsługi barmańskiej. Bardzo mi zależało na tym, aby nie było to w ten sposób, ze na stołach będą stawiane butelki wódki i tyle. Chciałam urozmaicić ten alkohol. Oczywiście jak to na weselu, alkohole muszą być. Ale ja chciałam aby były to kolorowe drinki, jakoś tak kreatywnie byłoby to wszystko podawane. Nie standardowo picie z kieliszków. To jest fajne na domówce, nie na moim weselu. Chyba każda panna młoda marzy, aby na jej przyjęciu wszystko było tak, jak sobie wymarzy, prawda? Dlatego u siebie chciałam mieć coś takiego jak profesjonalny barman na wesele, na moje wesele. Takie, jakie ja chcę. I tak wiele rzeczy oddałam pod decyzję naszych mam. To jedno musiało być po mojej myśli i koniec. Szukałam w internecie firm, w naszym mieście, które oferują taką obsługę profesjonalnego barmana do wynajęcia. Ceny oczywiście były różne, ale i tak nie chodziło tu o pieniądze. Chodziło o jakość usług, które chciałam widzieć na swoim weselu. Wszystko musiało chodzić jak w zegarku – barman też. Chociaż z drugiej strony bez rygoru. W końcu po kilku spotkaniach udało mi się wytypować kilka fajnych i atrakcyjnych cenowo baranów do wynajęcia. Zdecydowałam się na jednego. Wesele nie było jakieś huczne, tak więc pomyślałam, ze sobie spokojnie poradzi z obsługą kilkudziesięciu gości.

I jak się potem okazało, ponieważ czytałam o nim opinie w internecie, zbiera same pochwały odnośnie obsługi różnych imprez.Akurat na weselach nie miał zbyt wielkiego doświadczenia, jednak co to za różnica, pomyślałam. Na innych imprezach również obsługuje ludzi, prawda? Tak więc miałam dobre przeczucia. W ogóle dobrze jest spotkać się z takim wynajętym profesjonalnym barmanem wcześniej niz w dniu imprezy. Lepiej można wtedy poznać człowieka i samemu ocenić, czy się nadaje. Jakby nie patrzeć to będzie również wizytówka.