Bluza własnego projektu

Wychodząc na miasto bardzo często spotykamy kogoś kto posiada taki sam element garderoby jak my. O ile my nie jesteśmy ubrani tak tego dnia, to nie ma problemu, ale jeśli zdarzy się tak, że spotkamy kogoś ubranego tak jak my, to możemy poczuć się nieswojo. Nie każdy lubi wyglądać jak inni. Dla większości osób jest to mało komfortowa sytuacja. Właśnie dlatego warto pomyśleć o ubraniach personalizowanych do naszej osoby. Wcale nie trzeba być milionerem, aby stworzyć linię ubrań, która będzie dostępna tylko i wyłącznie dla nas.

Bluza z ciekawym napisem

bluzy z napisamiNajczęściej spotykamy się z tym, że ktoś posiada taką samą koszulkę lub bluzę jak my. Nie ma co się dziwić, ponieważ każdy ma dostęp do tych samych sklepów sieciowych co my, więc w dużym mieście dziesiątki osób mają takie same ubrania jak my. Jeśli chcemy wyróżniać się style na tle tłumu, to warto znaleźć firmę, która wykona dla nas ubrania według naszego projektu. Bardzo dobrym przykładem są bluzy z napisami. Jeśli tylko chcemy, to możemy zaprojektować jakąś ciekawą grafikę, która zostanie nadrukowana na bluzę, co w efekcie da nam niepowtarzalną część naszej garderoby. Tak naprawdę ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Oczywiście możemy skorzystać z gotowych projektów jako inspiracji, dzięki temu łatwiej będzie nam stworzyć coś niezwykłego. Wszystkie nadruki wykonywane są metodą sitodruku. Sprawia to, że możemy być spokojni o jakość napisu na naszej bluzie. Bez żadnych obaw możemy prać taką odzież w pralce. Bluza zachowuje swój pierwotny wygląd nawet po wielu praniach. Z dopasowaniem rozmiaru także nie powinniśmy mieć problemów, ponieważ większość firm oferuje nam pełną rozmiarówkę, a także szeroką gamę kolorów. Z łatwością znajdziemy coś co będzie do nas pasować.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie spersonalizowanej odzieży, to po pierwsze musimy znaleźć firmę, która wesprze nas technologicznie w naszym projekcie. Następnie powinniśmy się skontaktować w celu przesłania projektu grafiki i omówienia szczegółów realizacji zamówienia. Koszt całego przedsięwzięcia to kwota od stu do maksymalnie dwustu złotych za jedną sztukę. Jest to bardzo niska cena jak za spersonalizowaną odzież tak dobrej jakości. Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj kilka dni roboczych.