Drzwi wykonane ze szkła na zamówienie

Rok temu rozpoczęłam swoją przygodę z architekturą, a mianowicie studia. Dzięki temu zaczęłam zauważać szczegóły dotyczące architektury w moim rodzinnym mieście. Uwielbiałam Katowice i nie zamierzałam się stamtąd wyprowadzić. Pamiętam, jak przez kilka miesięcy miałam kryzys, ale przetrwałam go i ostatecznie zostałam na wymarzonym kierunku.

Szklane drzwi do mieszkania

drzwi szklane w KatowicachKilka lat temu zastosowanie szkła w galeriach handlowych stało się bardzo popularne, ale dopiero niedawno drzwi szklane w Katowicach zaczęły być wstawiane do domów czy mieszkań. Drzwi szklane pasują praktycznie do każdego wnętrza czy też stylu mebli. Obecnie bardzo modne stało się przełamywanie standardowych rozwiązań czy połączeń, co według mnie jest świetną opcją. Na studiach, kiedy mieliśmy przygotowywać projekty zaciemnionych pokoi, proponowałam właśnie szklane drzwi, żeby właśnie dzięki nim mogło światło docierać do pomieszczenia. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że szklane drzwi optycznie powiększają pomieszczenie, dlatego coraz więcej osób właśnie z tego powodu decyduje się na nie i wcale mnie to nie dziwi. Poza tym są łatwiejsze w kwestii utrzymania czystości, ponieważ wystarczy tylko płyn do mycia szyb oraz szmatka, którą przeznaczymy do tego. Szkło nie musi być przezroczyste, ponieważ można wybrać mleczny kolor szyby. Ja osobiście wolę zostać przy pierwszej opcji, ale drzwi z mleczną szybą proponowałabym do toalety. Aby jednak uszanować swoją i czyjąś prywatność. Tak czy inaczej drzwi są wykonywane ze szkła hartowanego, żeby były spełniały one kwestię bezpieczeństwa. Warto rozeznać się w kilku miejscach, jeśli chodzi o ceny i wybrać firmę, której oferta odpowiada nam najbardziej. Z tego co się orientowałam, to sporo firm wykonuje właśnie drzwi szklane w Katowicach. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, warto zapytać fachowca, który odpowie na wasze pytania. Lepiej rozwiązać to w taki sposób niż szukać informacji w internecie.

Osobiście uwielbiam wszelkie dodatki czy wykończenia szklane, dlatego mi drzwi z grubego szkła, bardzo mi się podobają. Połączyłabym je z ciemnymi meblami, żeby uzyskać coś na kształt kontrastu. Najważniejsze jednak, żeby to nam odpowiadał wystrój pokoju w połączeniu z drzwiami. Wbrew pozorom drzwi mają ogromne znaczenie. Powinny pasować do ogólnego obrazu pokoju.