Eleganckie firanki do salonu

Jakiś czas temu zaczęliśmy urządzać nasz nowy dom. Okazuje się, że samo wykończenie zajęło mnóstwo czasu, a teraz jeszcze dochodzą różne rzeczy, które mają nadać naszemu małemu domkowi odpowiedni urok rodzinnej atmosfery. Ja sama jestem zwolenniczką ciepłych kolorów, które sprawiają, że wnętrza są bardziej przystępne dla nas i gości, którzy je odwiedzają. 

Szare zasłony jako wykończenie salonu

eleganckie firanki i zasłonyNaszą sypialnię oraz sypialnie dzieci już w sumie mamy całkowicie skończoną. Niedawno zakończyliśmy montaż mebli oraz dodatków, które sprawiają, że wnętrza wyglądają przytulnie. Teraz pozostało mi skończyć urządzanie salonu. W końcu jest to miejsce, gdzie będziemy przesiadywać najczęściej my oraz nasi goście. Postanowiłam, więc zainwestować w eleganckie firanki i zasłony, które nadadzą całemu wnętrzu stylu i klasy, a zarazem ocieplą wnętrze. Jestem zadania, że jednak firanki sprawiają lepsze wrażenie niż same rolety w oknach. Co do firanek to postawiłam na biel i materiał szyfon. Miałam duży problem z wybraniem koloru zasłon, ale po wielu dniach rozmyślań oraz przejrzeniu inspiracji chyba z każdej dostępnej strony internetowej dotyczącej wystroju wnętrz, zdecydowała się na szarość. Szary jest na tyle neutralnym kolorem, że pasuje do każdego otoczenia. Do tego nie ma problemu z wyborem dodatków. Wybrałam piękne, eleganckie zasłony z grubego materiału w kolorze stali. Do tego dobrałam grube, wstążki, które mają ładnie utrzymywać zasłony w odpowiednim ułożeniu. Uważam, że eleganckie firanki i zasłony, które wybrałam świetnie uzupełniły wystrój naszego salonu. Wnętrze jest jasne, otwarte i przytulne. Mam nadzieję, że odwiedzającym nas ludziom również się spodoba. Chociaż najważniejsze, żebyśmy my byli zadowoleni bo to w końcu nasz dom. To nam ma się podobać. I jak na razie się podoba. Mam tylko nadzieję, że za szybko ten wystrój mi się nie znudzi. Nie chciałabym znów za pół roku szukać nowych dodatków. 

Pozostało mi do dokupienia jeszcze kilka dodatków, jednak myślę, że ich wybieranie pójdzie mi szybciej niż szukanie firan i zasłon. Zawsze myślałam, że pójdę do sklepu z dekoracjami i po prostu coś wybiorę, ale jak widać nie jest to wcale łatwe. Jak już wszystko będzie skończone to będę mogła usiąść na kanapie i napawać się widokiem cudownego wystroju.