Firma obszywająca kierownicę w Szczecinie

Niedawno zakupiłem nowe auto. Docelowo wziąłem je dla córki, która niedługo kończy kurs na prawo jazdy. Jako że trafiła się okazja, bo akurat znajomy sprzedawał samochód, to postanowiłem się skusić. Byłem zadowolony, bo było to sprawdzone źródło, miałem pewność, że nie ma ukrytych wad i udało się wytargować bardzo dobrą cenę.

Najlepiej obszyta kierownica w Szczecinie

obszywanie kierownicy szczecinAuto nigdy nie było bite, poza jednym małym zarysowaniem wynikającym z delikatnego przetarcia w garażu, to stan był praktycznie idealny. Wiadomo, miało już swoje lata, ale jeździła nim kolegi żona, która bardzo o niego dbała. W środku wszystko fabrycznie oryginalne, tapicerka czyściutka. Jedynym mankamentem była skórzana kierownica, która wymagała renowacji. Właśnie na odnowienie jej dostałem od kolegi rabat. Jak tylko odebrałem od niego auto, postanowiłem znaleźć firmę, dla której codziennością jest obszywanie kierownicy Szczecin to miasto, w którym mieszkamy, więc tam szukałem. W moim obecnym samochodzie miałem nałożony zwykły pokrowiec i nigdy wcześniej nie miałem styczności z obszywaniem, stąd nie widziałem, gdzie takiej usługi szukać. Z pomocą przyszedł mi pracownik stacji diagnostycznej, u którego robiłem właśnie przegląd. Całkiem przypadkiem rozmowa zeszła na odnawianie auta i zasugerował pewien sprawdzony zakład, w którym specjalizują się w obszywaniu kierownic. Udałem się na miejsce, okazało się, że zrobią dla mnie skórzane obicie w dowolnym kolorze za naprawdę dobre pieniądze. Dogadaliśmy szczegóły i umówiliśmy się na konkretny termin.

Po odebraniu auta byłem zachwycony. Niby tylko mała poprawka wizualna, a od razu wnętrze zyskało na elegancji. Córka jeszcze auta nie widziała, bo ma to być niespodzianka, ale liczę, że będzie zadowolona, tak jak ja.