Firma oferująca dekorowanie sali w Białymstoku

W przyszłym roku będzie najważniejszy rok w moim życiu. Każda z nas chyba marzy o białej sukni, pięknej sali i idealnej miłości. Z moim przyszłym mężem poznaliśmy się przypadkowo przez znajomych. Szybko okazało się, że jesteśmy dopełnieniem siebie. Po dwóch latach znajomości zdecydowaliśmy się, że to czas, aby sformalizować związek. Od razu po zaręczynach zaczęłam wszystko planować. Na jednej ze stron internetowych zakupiłam planer ślubny, gdzie wszystko zapisywałam.

Cudowne udekorowanie sali do ślubu w Białymstoku

dekoracje sal w białymstokuNumerem jeden na liście było znalezienie sali. Miała być bardzo duża, bo oboje mamy ogromne rodziny i mnóstwo znajomych. Dodatkowo chciałam, by na ścianach było dużo luster, żeby górował jasny kolor, a na suficie wisiały kryształowe żyrandole. Wymagania spore, ale się nie poddaję, więc po przeszukaniu kilkunastu sal znalazłam tę idealną. Jako że sama nie mam smykałki do dekorowania, to kolejnym punktem na liście było znalezienie osoby, dla której dekoracje sal w Białymstoku to nie problem. Nasza sala ślubna była w Białymstoku, więc chciałam by właśnie stąd była dekoratorka. Chodziło mi o dobranie pięknych kompozycji kwiatowych, do tego dopasować idealnie dodatki w postaci świec, serwetek czy jeszcze innych dodatków, które aktualnie są modne. Dawno sama nie byłam na ślubie, więc nie wiem do końca, co jest trendy. Przeglądam dużo inspiracji ślubnych w internecie. Fachowe doradztwo to jednak jest to co jest dla mnie najistotniejsze. Często oglądam program telewizyjny, gdzie znana dekoratorka przygotowuje do ślubu i uważam, że taka osoba, co ma do tego dryg, to skarb. Trochę się bałam, że się nie uda kogoś takiego znaleźć. Ale miałam dużo szczęścia, bo chyba trafiła mi się najbardziej znana osoba w naszej okolicy. Namiar znalazłam na jednym z forów poświęconym przyszłym pannom młodym. A ja miałam zaszczyt, że to właśnie ta najbardziej popularna i rozchwytywana przygotuje ten najważniejszy w życiu dzień.

Ma wykształcenie florystyczne, dzięki czemu mam pewność, że bukiety i kompozycje, które stworzy, będą przepiękne. Na wstępie zrobiła ze mną wywiad, jakie kwiaty, kolory i dodatki lubię. Zapewniła mnie,że zrobi wszystko, by moje preferencje połączyć z teraźniejszą modą i stworzy dla mnie coś niesamowitego.