Ile może kosztować sesja zdjęciowa?

Zaraz po tym jak otworzyliśmy własną firmę ze znajomymi zatrudniliśmy kilku pracowników. Okazało się, że konkurencja bardzo często wykorzystuje profesjonalnie wykonane zdjęcia swojej ekipy. Stąd też chcieliśmy zrobić dokładnie to samo i zamówić fotografa, który będzie w stanie zrobić kilka zdjęć naszych pracowników. Ekipa była mała choć bardzo zgrana.

Organizacja sesji zdjęciowej z profesjonalistą

sesja zdjęciowa z profesjonalistą w rzeszowieDlatego umówiliśmy się na jeden termin, który wszystkim pasował. Początkowo chcieliśmy wykonać sesję w czasie pracy, ale stwierdziliśmy, że można będzie przecież dać pracownikom trochę wolnego. W końcu nie każdy miał czas na to, aby wyjść podczas pracy oraz ustawić się do zdjęć. Sesja zdjęciowa z profesjonalistą w Rzeszowie okazała się bardzo dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli ktoś oczekuje mnóstwo ciekawych pomysłów oraz sprawnej realizacji. W naszym przypadku wyglądało to w ten sposób, iż fotograf którego wybraliśmy podpowiada nam, gdzie mamy się ustawić oraz co mamy pokazywać, aby sesja była uważana za profesjonalną. Później oczywiście te wszystkie zdjęcia umieścimy na naszym firmowym profilu w social media, ale też na naszej stronie internetowej każdy pracownik będzie miał swoje zdjęcie z krótkim opisem. Mieliśmy nawet kiedyś okazję wykonywać takie zdjęcia telefonem komórkowym, jednakże mimo dobrej jakości nie mieliśmy dokładnie na to żadnego pomysłu. Skąd też zdjęcia wydawały się nie takie jakie powinny być. Myślę, że sesje zdjęciowe, które organizowane są w mieście mają wielu zainteresowanych klientów. Każdy z nich powiem chcieć dopasować się do trendów obowiązujących na rynku, a dzisiejszym trendem jest to, aby pokazywać swoich pracowników oraz pokazywać, że firma jest naprawdę profesjonalna. Jeśli chodzi o ekipę oraz ciekawy nastrój podczas pracy. Zdjęcia mogą to wszystko pokazać i dlatego właśnie myślę, że dobrze iż spędzaliśmy trochę czasu na wyborze fotografa.

Dlatego o efekty końcowe się w ogóle nie przejmowaliśmy. Otrzymaliśmy informację od fotografa z Rzeszowa, że sesja będzie gotowa za kilka tygodni. Myślę, że jest to i tak bardzo dobry czas zważając na to, iż słyszałem od wielu moich znajomych, że często na efekty trzeba poczekać nawet kilka miesięcy. Dlatego podsumowując myślę, że zrobiliśmy bardzo dobrze iż wybraliśmy specjalistę od sesji zdjęciowych i faktycznie chętnie wykorzystamy te wszystkie zdjęcia na co dzień.