Kocyk minky dla dziecka

Każda mama jeszcze przed narodzinami swojego dziecka, kompletuje dla niego wyprawkę. Są to wszystkie niezbędne produkty, które będą służyć dziecku przez pierwsze lata życia. Nie może w niej zabraknąć łóżeczka, wózka, czy ubranek.

Rozmiary kocyków minky

kocyki minky dla dzieciZaraz po porodzie noworodek jest zawijany w rożek, lub becik i trafia do swojego łóżeczka. Każde dziecko potrzebuje ciepła i bliskości, a w pierwszych miesiącach może mu to dać tylko mama. Dzieci w każdym wielu lubią się przytulać do miękkich materiałów, dlatego trzeba zadbać aby ubranka i okrycia były wykonane z takich tkanin. W łóżeczku maluszka musi się znaleźć miękka pościel, poduszka i ochraniacze na szczebelki. Natomiast do wózka przyda się dobry kocyk, którym przykryjemy malucha w chłodne dni. Kocyki minky dla dzieci są produkowane w dwóch rozmiarach, do łóżeczka i wózka. Jest to bardzo praktyczny model, ponieważ został wykonany z dwóch rodzajów materiałów. Z jednej strony jest miękki materiał bawełniany, a z drugiej ciepły polar minky. W środku kocyka może być cienkie, lub grube wypełnienie, które dodatkowo będzie grzać maluszka w jesienne i zimowe spacery. Kocyki minky są dostępne w wersjach dwukolorowych, czyli polar jest w jednym kolorze, a strona bawełniana posiada ciekawe wzory. Wiele sklepów umożliwia stworzenie indywidualnego modelu kocyka, ponieważ na miejscu je szyją. Bawełna świetnie chłodzi i pochłania nadmiar wilgoci, a tkanina minky nie przepuszcza powietrza, przez co doskonale grzeje maluszka i zabezpiecza przed wychłodzeniem.

Kocyk świetnie się nadaje na prezent, ponieważ są one pakowane w estetyczne opakowania. Mają wysoką jakość i bardzo gustownie wyglądają, dlatego spodobają się rodzicom, a dzieciom sprawią miłe doznania sensoryczne, gdyż materiał minky posiada mnóstwo małych kuleczek na powierzchni.