Kupno dopasowanej sukienki ciążowej

 

Niedawno zaszłam w moją pierwszą ciąże. Muszę przyznać, że jest to stan bardzo długo przeze mnie oczekiwany. Nie mogłam się nacieszyć ciążowym brzuszkiem, który z dnia na dzień stawał się coraz większy. Zdecydowałam się wykonać sobie profesjonalną sesję zdjęciową, na której mój brzuszek będzie bardzo dobrze widoczny. Musiałam w tym celu zakupić sobie odpowiednią sukienkę, która będzie eksponowała moje ciążowe kształty. Wybrałam się w tym celu do galerii handlowej.

Kupiłam długą, dopasowaną sukienkę ciążową

dopasowana długa sukienka do sesji ciążowejPo przyjściu do galerii handlowej, od razu skierowałam swoje kroki do sklepu z odzieżą ciążową. Już nie raz kupowałam tam dla siebie odzież ciążową i byłam z niej bardzo zadowolona, ponieważ była wygodna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Trochę pochodziłam po sklepie, a następnie poprosiłam sprzedawczynie o pomoc w znalezieniu sukienki. Powiedziałam jej, że interesuje mnie dopasowana długa sukienka do sesji ciążowej. Od razu zaprowadziła mnie na odpowiedni dział i pokazała kilka bardzo ładnych sukienek, przeznaczonych do sesji ciążowych. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać, długą do samej ziemi sukienkę ciążową, która była wykonana z miękkiej i elastycznej bawełny. Sukienka była bardzo obcisła dzięki czemu podkreślała ciążowe kształty. Zdecydowałam się przymierzyć wybrany przeze mnie model sukienki. Sukienka mimo tego, że była dopasowana i obcisła, była również bardzo wygodna i komfortowa. Podkreślała ciążowy brzuszek, ale nie zaciskała się na nim niczym obręcz. Wybrana przeze mnie sukienka do sesji ciążowej była dostępna w wielu rożnych wariantach kolorystycznych. Bez problemu wybrałam kolor, który najbardziej pasował do mojego typu urody. Od razu zdecydowałam się ją zakupić, tym bardziej że była akurat dostępna w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Jednej z najniższych na rynku biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości materiału.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim zakupiona przeze mnie sukienka pięknie prezentowała się podczas sesji ciążowej. Materiał z którego była wykonany był bardzo elastyczny, dlatego sukienka jeszcze nie raz przydała mi się podczas dalszych etapów ciąży. Założyłam ją między innymi na imprezę baby shower. Byłam bardzo zadowolona z takiej fajnej sukienki.