Kupno klasycznego okna dachowego

Ostatnio zdecydowałam się wymienić w domu wszystkie okna. Poprzednie były wybierane i montowane jeszcze przez moją babcię. Nie trudno się więc domyślić, że były bardzo stare i powoli przestawały pełnić swoje podstawowe funkcję. Między innymi przeciekały i były nieszczelne. Wybrałam już prawie wszystkie okna oprócz jednego. Na strychu miałam okno dachowe i nie wiedziałam, jakie powinnam wybrać, żeby pełniło swoje funkcję przez długie lata.

Zdecydowałam się na klasyczne, plastikowe okno dachowe

klasyczne okna dachowe plastikowe 78x118Wiedziałam, że będzie mi potrzebne okno o wielkości 78×118 centymetrów. Udałam się do sklepu po zakup odpowiedniego okna. Sprzedawczyni poleciła mi klasyczne okna dachowe plastikowe 78×118. Wybrałam okna renomowanego producenta, który były polecane przez wielu klientów. Wcześniej czytałam o tym typie okien i dowiedziałam się, że okna plastikowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. A co dla mnie najważniejsze, wybrany model, który był akurat dostępny w sklepie, posiadał już zamontowany kołnierz uszczelniający. Taki element jest niezbędny do prawidłowego montażu okna dachowego. Oczywiście można go również dokupić osobno, jednak kupno okna posiadającego takie uszczelnienie jest o wiele tańsze i bardziej praktyczne i wygodne przy montażu. Dodatkowo wybrane przeze mnie okno posiadało kołnierz uszczelniający dopasowany swoim rodzajem do pokrycia dachowego mojego domu. Zdecydowałam się je od razu zakupić, ponieważ produkt ten był akurat dostępny w promocji i pozostały już ostatnie sztuki okien o wymiarach, które ja potrzebowałam do swojego domu. Zamówiłam okno wraz z usługą montażu. Już kilka dni później, w umówionym terminie zgłosiła się do mnie ekipa montująca, która od razu zabrała się do pracy. Po około godzinie okno dachowe zostało sprawnie i dokładnie zamontowane. Wszystko zostało zrobione skrupulatnie, a ja miałam pewność, że nie popsuje się w najbliższym czasie.

Byłam bardzo zadowolona z tego solidnego i wytrzymałego okna dachowego, które bardzo dobrze spełniało swoją funkcję. Od czasu montażu minął już przeszło rok i jak do tej pory nie miałam żadnych problemów z oknem. Zapewnia ono odpowiednią cyrkulację powietrza, a na szybie nie pojawiły się żadne zarysowania ani tym bardziej pęknięcia. Cieszę się, że udało mi się kupić tak solidne okno do domu.