Kupno sukienki w kwiaty

Moja siostra niedługo brała ślub. Razem z całą rodziną zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość. Mąż oczywiście miał ubrać się w garnitur. Ja również miałam dla siebie odpowiedni strój. Musiałam tylko kupić sukienkę dla mojej kilkuletniej córeczki. Nie miałam dla niej nic odpowiedniego, ponieważ pierwszy raz w życiu miała ona iść z nami na taką uroczystość.

Poszukiwania sukienki w kwiaty dla dziecka

sukienka w kwiaty hiszpankaUdałam się wraz z córeczką do sklepu, w którym mogłam mogłam kupić dla niej odpowiednie ubranie. Nie bardzo wiedziałam jaka sukienka dla kilkuletniej dziewczynki będzie odpowiednia. Na szczęście z pomocą przyszła mi sprzedawczyni. Doradziła mi ona bardzo ładne ubranie. Była to sukienka w kwiaty hiszpanka, która świetnie pasowała na taką uroczystość dla małego dziecka. Była ona wykonana z miękkiej, bawełnianej tkaniny. Miała krótki rękaw i długość mniej więcej do połowy łydek u mojej córeczki. Jej również spodobała się ta kolorowa sukienka. Dół sukienki był falbaniasty, a góra bardzo ładnie rozkładała się na ramionach. Sprzedawczyni pokazała mi tą sukienkę w kilku wariantach kolorystycznych. Szczególnie spodobała mi się sukienka w granatowym kolorze z pięknymi białymi kwiatami. Od razu udałam się z tą sukienką do kasy. Najważniejsze było dla mnie to, że strój był wygodny dla dziecka. Nie krępował jego ruchów i zapewniał odpowiednią cyrkulację powietrza.

Dzięki temu, mimo faktu że ślub odbył się w niezwykle upalny dzień, córeczka nie spociła się i nie narzekała, że jest jej gorąco. Do takiej kwiecistej sukienki bez problemu dobrałam odpowiednie buciki oraz bolerko. Byłam bardzo zadowolona z zakupu, tym bardziej że sukienka przydała mi się jeszcze wielokrotnie na różnych uroczystościach rodzinnych. Córka bardzo chętnie w niej chodziła.