Meble kuchenne z Ikei

Po wielu latach użytkowania, każda kuchnia będzie nosiła większe, lub mniejsze ślady użytkowania. Widok obitych drzwi szafki, urwanych klamek, czy porysowanych blatów kuchenny wygląda mało estetycznie, więc warto meble wymienić na nowe. 

Rodzaje mebli do kuchni 

montaż mebli kuchennych IkeaWykonanie generalnego remontu kuchni z malowaniem ścian, kładzeniem kafelek i wymianą wszystkich mebli wraz ze sprzętem, może sporo kosztować. Żeby nieco zaoszczędzić, Polacy udają się do sklepu Ikea po modułowe meble kuchenne. Są to meble, które można dowolnie ze sobą łączyć, gdyż każda szafka jest oddzielnym meblem. Wykonane one są w kliku kolorach i mają do wyboru różne fronty, dzięki czemu każdy klient może wybrać idealną kuchnię dla siebie. W razie potrzeby, możemy w sklepie Ikea bezpłatnie wykonać projekt kuchni w modelu 3D, dzięki czemu zwizualizujemy nasze marzenie. Jak każde meble, także te kuchenne są sprzedawane w formie rozłożonej, więc konieczny jest ich montaż, który wielu klientom sprawia sporo kłopotu. Pomimo, że dołączona jest instrukcja, to nie zawsze jest ona napisana w sposób zrozumiały dla laika. Jeżeli nie czujemy się na siłach, lub nie chcemy tracić czasu na to, to lepiej montaż mebli kuchennych Ikea zlecić profesjonalistom. Są to pracownicy sklepu Ikea, którzy specjalizują się w składaniu mebli tejże firmy. Posiadają niezbędne narzędzia i z łatwością są w stanie zmontować każdy rodzaj mebli. Dzięki nim nasza kuchnia nabierze odpowiednich kształtów w mgnieniu oka, a my w tym czasie możemy się zająć czym innym. 

Oczywiście montaż jest płatny, ale dla klientów sklepu Ikea nie jest to wysoka kwota i można go zamówić od razu z dowozem mebli na określmy dzień. O ile złożenie jeden szafki, czy szuflady nie sprawia kłopotu przeciętnej osobie, to już montaż całej kuchni może być wyzwaniem.