Modne spodnie dresowe moro dla mężczyzn

Wczoraj mąż poprosił mnie, abym zamówiła mu dwie pary dresów moro. Są one bardzo popularne w tym  sezonie, a mój mąż zawsze podąża za duchem czasu. Czasami muszę pytać się go, co jest teraz na topie, bo jest bardziej zorientowany ode mnie w tej materii. Mamy swój ulubiony sklep online z polską odzieżą, w którym kilka razy w miesiącu robimy zakupy. Mam już kartę stałego klienta,a co za tym idzie – dziesięcioprocentowy upust na cały asortyment.

Popularność dresów moro w sklepie internetowym

męskie dresy moroPrzeglądam właśnie najnowszą ofertę dostępną na stronie sklepu online i jestem zaskoczona bardzo szerokim wyborem męskich spodni dresowych. Rzeczywiście, motyw moro jest obecnie najpopularniejszy, widziałam nawet torebki i szale w moro. Zależy mi na tym,aby znaleźć spodnie wykonane ze stuprocentowej bawełny, bez żadnych domieszek sztucznych tkanin. Drugą ważną kwestią są kieszenie – musi ich być co najmniej pięć. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo mój mąż zawsze ma przy sobie wiele gadżetów, kluczy i dwa telefony. Takie męskie dresy moro kosztują około dwustu złotych, ale czasami można kupić taniej. Znalazłam idealne spodnie, które mają szerokie nogawki, sześć kieszeni i skórzany pasek. Pasek jest wykonany ze skóry licowej i jest gratis.  Spodnie te będą świetnie się prezentować z białą, bawełnianą koszulką albo dresową bluzą. Widziałam, że niektórzy panowie noszą takie dresy nawet do marynarek, ale mi się to w ogóle nie podoba. To wygląda dosyć dziwacznie i myślę, że mój mąż podziela to zdanie. Zdecydowałam, że zamówię te spodnie dresowe moro z sześcioma kieszeniami, które kosztują sto osiemdziesiąt złotych. Jeżeli odliczę przyznany mi rabat, za zapłacę tylko sto sześćdziesiąt dwa złote. Przesyłka jest darmowa, więc oszczędzę kolejne dwadzieścia złotych. Jestem bardzo zadowolona z tych zakupów.

Zamówienie ma do mnie dotrzeć w ciągu najbliższych dni. jestem bardzo ciekawa, jak prezentują się te spodnie na żywo, bo na zdjęciu wyglądały naprawdę świetnie. Jeżeli jednak mąż nie będzie zadowolony z nich, to mogę je bez problemu odesłać do sklepu. Już kilkakrotnie tak robiłam i nie było z tym żadnego problemu. Myślę, że jednak nie będzie takiej potrzeby, bo spodnie są najwyższej jakości. Istotne jest też to, że zostały wyprodukowane w Polsce.