Najlepsze noclegi w domkach góralskich w Zakopanem

Jest takie jedno miejsce na mapie Polski, które każdego roku odwiedzają setki tysięcy turystów. I naprawdę liczba ta nie jest w żaden sposób przesadzona. Miejsce to jest oblegane przez cały rok – w jego przypadku sezonowość nie ma żadnego znaczenia. Mowa oczywiście o Zakopanem, do którego uwielbiają jeździć zarówno Polacy jak i obcokrajowcy. Nie ma takiego weekendu, w którym na Krupówkach nie byłoby tłoczno.

Prawdziwy góralski domek do wynajęcia

prawdziwe góralskie domki zakopaneSzukając miejsca noclegowego w stolicy polskich Tatr można się mocno zdziwić ich dostępnością. Pomimo takiego oblężenia, jakie miasto to przeżywa przez cały rok i tak można tam z łatwością znaleźć dla siebie miejsce noclegowe. I to jeszcze każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich oczekiwań. Dla spragnionych luksusu Zakopane ma do zaoferowania kilkanaście hoteli o najwyższym europejskim standardzie. A dla tych, którzy chcą znaleźć komfortowe noclegi za rozsądne pieniądze polecane są bardzo przyjemne prawdziwe góralskie domki Zakopane jest przecież miastem położonym w najpiękniejszych polskich górach. Wynajęcie takiego domku to bardzo dobry pomysł, bo można w nim spędzić czas w iście góralskim stylu. Domki są odpowiednio urządzone i wyposażone, a na środku każdego z nich można znaleźć kominek opalany drewnem. Takie noclegi można znaleźć tylko w Zakopanem. Trzeba podkreślić, że standard takich domków jest bardzo wysoki a cena za ich wynajęcie jest bardzo rozsądna. Prawdziwe góralskie domki są oczywiście całoroczne, ale najprzyjemniej czas spędza się w nich zimą gdy można napalić sobie ogień w kominku. Planując ferie zimowe czy letni urlop w stolicy polskich Tatr naprawdę polecaną dla wszystkich opcją są takie domki góralskie. Spędzając kilka dni w takim domku można się poczuć jak prawdziwi górale. A potem jakby nigdy nic wrócić do swojego domu i codziennego życia.

Za średniej wielkości domki zbudowane i urządzone w prawdziwie góralskim stylu trzeba zapłacić około trzystu złotych za jedną dobę. To cena porównywalna do ceny za dobę noclegową w średniej jakości hotelu. A w domkach można znaleźć prawdziwy luksus, ale z odpowiednim charakterem. Trzeba tylko zadbać o swoje wyżywienie, ale można skorzystać z w pełni urządzonej kuchni. Wystarczy przecież robić sobie tylko śniadania.