Najlepsze orkiestry weselne

Ślub był z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, zaraz po narodzinach. Przygotowywania do niego trwały miesiącami, a sprawienie, aby wyglądał tak jak w moich snach, było naprawdę nie lada wyczynem. Ostatecznie codziennie mogę wracać do oglądania filmu z naszego ślubu i za każdym razem wywołuje on takie samo wzruszenie.

Zespół muzyczny na moim weselu

zespół na wesele toruńPrzygotowywania do naszego ślubu rozpoczęliśmy zaraz po zaręczynach, to znaczy rok przed planowaną datą ślubu. Początkowo byliśmy przerażenie, ponieważ sala o której oboje marzyliśmy miała już rezerwacje z wyprzedzeniem o uwaga, 3 lata. Ostatecznie jednak miejsce się zwolniło, a my mogliśmy zorganizować je w wybranym wcześniej dniu. Kolejnym dylematem, przed którym stanęliśmy był wybór muzyki. Kiedy jednak szukaliśmy zespół na wesele toruń okazał się miastem, w którym nie mieliśmy z tym najmniejszych problemów. Zdecydowaliśmy się na muzykę typowo weselną, taką z którą możemy spotkać się właśnie na typowych wiejskich weselach. Wokalistką była młoda dziewczyna, której głos zachwycił każdego z gości. Nie mieliśmy z orkiestrą żadnych problemów jeśli chodzi o dobór utworów, chętnie przystanęli na nasze propozycje. Nawet jeśli w czasie wesela, któryś z dobrych wujków dobrym humorze poprosił o ulubiony utwór z dedykacją na jego cześć, członkowie orkiestry z entuzjazmem przyjmowali tę propozycję. Orkiestra odpowiadał również, za zorganizowanie i poprowadzenie oczepin, które doprowadziły do łez radości niejednego gościa.

Ślub nie często zdarza się w naszym życiu, a jeśli nam się poszczęści przeżywamy go tylko raz ,u boku swojej miłości. Warto więc włożyć dużo energii w przygotowania, aby ten dzień zapadła w pamięci naszej oraz najbliższej rodziny na długie lata. To do tego dnia będziemy nie jednokrotnie powracać wspomnieniami.