Pierścionki srebrne, grawerowane

Przed zakupem kolejnego pierścionka, sprawdzamy jakie nowe modele pojawiają się w świecie mody i biżuterii. Obecnie królują dwa zasadnicze trendy. Jeden to minimalizm. Opiera się na prostych kształtach, które nie muszą być nudne, jeśli zdobi je ładny kamyk lub pomysłowy motyw. Drugi trend wiąże się ze srebrnymi pierścieniami na bogato, pełnymi blasku, wysadzanymi wieloma kryształkami. W srebrnych pierścionkach mogą się znajdować różnobarwne kamienie syntetyczne.

Srebro połączone z kamieniami – trend w pierścionkach

pierścionki srebrneSrebro jest metalem szlachetnym, łatwym w czyszczeniu, nie uczula i ładnie się prezentuje. Jego zaletą jest uniwersalizm użycia i niewysoka cena. Pierścionki srebrne z dużym oczkiem, posiadają klasyczną linię, nie są grube, by nie przeszkadzać w codziennych czynnościach, np. przy pisaniu na komputerze lub smartfonie. Duże, kolorowe, owalne oczko to najmodniejszy trend sezonu. Pośrodku srebrnego pierścionka może znaleźć się kamień naturalny, kolorowe cyrkonie w różnych rozmiarach albo szkiełko z rysunkiem. Połączenie srebra ze szkłem to modny i nowoczesny sposób na coś nowego, ciekawego. Oryginalny pomysł na nowy pierścionek. Srebrne pierścionki mogą też do złudzenia przypominać drogie, wyszukane produkty jubilerskie. Jeśli na witrynie sklepowej wpadł nam w oko ładny wzór, a kosztuje kilkaset złotych a nawet drożej, warto wybrać tańszy, równie ładny zamiennik. Pierścionki grawerowane mają wytłaczany wzór, np. plecionkę, serduszka, napis. Grawerunek wklęsły lub punce, to metoda wyciskania wzorów i napisów, np. motywujących, imion, w srebrze. Są trwałe i oryginalne. Pierścionki z cyrkoniami i kryształkami, sprzedają się jak świeże bułeczki. Są dostępne modele klasyczne i nowoczesne, geometryczne kompozycje, z licznymi, błyszczącymi kryształkami.

Ładna biżuteria, wysokiej jakości nie musi być droga. Takie motto przyświeca twórcom srebrnych pierścionków z kamieniami. Błyszczące cyrkonie i kryształki w różnych kolorach, pięknie mienia się na palcu. W pochmurne dni wręcz rozjaśniają dzień w pracy. Panie lubiące luksus w niewygórowanej cenie, będą bardzo zadowolone z bogatego wyboru. Wzory srebrnych pierścionków można połączyć w zestawy, np. z kolczykami lub podobnym w stylu łańcuszkiem wysadzanym kamieniami.