Polecany adwokat od prawa rodzinnego z Wrocławia

Mam ogromny problem z córką, która jest uzależniona od środków zmieniających świadomość. Dowiedziałam się o tym całkiem przypadkiem, przy okazji robienia prania. Znalazłam w jej spodniach woreczek z białym proszkiem, który zaraz zaniosłam do laboratorium. Okazało się, że to amfetamina. Postanowiłam zacząć działać i poszukać dla córki najlepszego terapeutę we Wrocławiu. Córka, nie wykazała zaangażowania i chęci do zdrowienia, więc sprawa przybrała odmiennego charakteru. Zamierzam wysłać ją na przymusowe leczenie.

Rzetelny wrocławski prawnik od spraw cywilnych

dyskretny adwokat rodzinny - wrocławCórka jest pełnoletnia, nie mam wpływu na jej decyzje – przynajmniej teraz. Gdzieś przeczytałam, że istnieje możliwość ograniczenia jej swobód i decydowania o jej losie. Do tego jest mi potrzebny profesjonalny adwokat od prawa rodzinnego i opiekuńczego. Wiem, że we Wrocławiu prosperuje aż dwadzieścia pięć kancelarii prawnych, więc na pewno znajdę specjalistę od ubezwłasnowolnienia całkowitego. Ważne, aby adwokat miał doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, bo wtedy jest większa szansa, że zostanę opiekunem prawnym mojej córki. Jeżeli jest mi potrzebny dyskretny adwokat rodzinny – Wrocław ma do zaoferowania na pewno wielu specjalistów w tej dziedzinie prawa. Tego dowiedziałam się od znajomego, który jest notariuszem. Dał mi namiary do pewnego prawnika, którego szczerze mi poleca. Skontaktowałam się z tym poleconym adwokatem i zapytałam wprost, czy napisze dla mnie wniosek do sądu o ubezwłasnowolnienie całkowite mojej córki. Przedstawiłam mu, jak wygląda sytuacja, że córka jest narkomanką i nie chce się leczyć. Prawnik powiedział, że podjęłam słuszną decyzję i sporządzi mi ten wniosek na czwartkowe spotkanie. Za wniosek o ubezwłasnowolnienie zapłacę trzysta pięćdziesiąt złotych, a za poradę prawną sto pięćdziesiąt złotych.

Adwokat zasugerował mi, abym o swoich zamiarach nie informowała córkę. Mogłoby to skutkować tym, że ucieknie z domu albo zrobi coś jeszcze głupszego. Ona nawet nie będzie wiedzieć, że została ubezwłasnowolniona całkowicie, bo jest możliwość zatajenia tego dla jej dobra. Pewnego dnia, przyjedzie po nią policja i zawiezie na odwyk narkotykowy. Czasami cel uświęca środki – powiedział mi adwokat, co mnie utwierdziło co do słuszności mojego działania.