Potrzebowałem dobrego podsłuchu do telefonu

Jestem w trakcie rozwodu z moją żoną. Miałem nadzieję, że rozstaniemy się w zgodzie, ale nic z tego nie wyszło. Okazało się, że żona czyhała na mój majątek i teraz mi groziła i szantażowała mnie. Robiła to bardzo przebiegle, dlatego chciałem zamontować sobie na telefonie podsłuch, który nagrywałby wszystkie moje rozmowy. Żona myślała, że jeśli będzie mi groziła przez telefon to z braku świadków i dowodów nikt jej nic nie udowodni. Trochę się jednak przeliczyła.

Zalety dobrego podsłuchu do telefonu

polecany podsłuch na telefonZapytałem znajomego informatyka o polecany podsłuch na telefon. Zależało mi na czymś bezpiecznym i dyskretnym. Najlepiej wmontowanym w mój telefon komórkowy, ale nie chciałem instalować sobie w komórce jakiegoś wadliwego oprogramowania, które przy okazji ściągnie mi na telefon jakiegoś wirusa. Znajomy polecił mi specjalny program podsłuchowy, który można wmontować do pamięci telefonu. Taki podsłuch nagrywa rozmowy i przechowuje je na swojej własnej karcie pamięci, dzięki czemu nie obciąża pamięci telefonu ani posiadanej w nim karty. Ma to związek z funkcjonowaniem telefonu. Taki podsłuch nie obciąża dodatkowo telefonu, dlatego nie ma on wpływu na zużywanie się baterii czy szybkość łącza. Kolejną jego zaletą jest fakt, że przechowuje on dane z telefonu nawet do dwustu godzin zapisów telefonicznych. Jest on dużo bardziej profesjonalny niż zwykła nagrywarka czy dyktafon wbudowany w telefon. Nagrania wykonane za pomocą profesjonalnego, polecanego podsłuchu pozbawione są szmerów i hałasów dzięki czemu są dokładne, czytelne i mogą służyć jako dowód w sprawie. Zachęcony przez mojego znajomego postanowiłem skorzystać z polecanego przez niego podsłuchu telefonicznego. Jak się okazało był to bardzo dobry wybór. Już wkrótce miałem bardzo dokładne dowody na groźby i szantaże mojej byłej już żony.

Dzięki zastosowaniu podsłuchu posiadałem bardzo wyraźne rozmowy telefoniczne a także zdjęcia i wiadomości tekstowe wysyłane na portalu społecznościowym, o których moja żona myślała że znikną zaraz po odczytaniu. Sam podsłuch nie wypłynął na funkcjonalność mojego telefonu. Nie miałem żadnych problemów z jego funkcjonowaniem. Podsłuch okazał się bardzo skuteczny i profesjonalny, a przy tym bezpieczny dla telefonu na którym był zainstalowany.