Potrzebowałem firmy sprzątającej do biura

Prowadzę firmę, która ma siedzibę w dużym biurowcu. Ostatnio interes trochę się rozrósł i zwiększyła się powierzchnia biura. Musiałem wynająć firmę sprzątającą, ponieważ moi pracownicy nie mogli się już odrywać od swoich zajęć, żeby posprzątać swoje stanowisko pracy. Było ono po prostu za duże i absorbowałoby za dużą część ich dniówki. Musiałem znaleźć tylko odpowiednią osobę do pracy.

Poszukiwania firmy sprzątającej z małopolski

firma sprzątająca małopolskaZależało mi na tym, aby wynajęta przeze mnie firma była profesjonalna i rzetelna. Chciałem mieć duże pole porównawcze. Zależało mi na dobrych opiniach poprzednich klientów. Poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: firma sprzątająca małopolska i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu firm sprzątających z tego regionu szybko znalazłem jedną, która miała dobre opinie klientów. Według opinii firma była profesjonalna i rzetelna. Miała doświadczenie w czyszczeniu biurowców oraz hal o dużej powierzchni. To mi się podobało, bo wiedziałem że takie sprzątanie znacząco różni się od zwykłego posprzątania domu. Firma według swojej oferty, z którą się zapoznałem posiadała fachowy i profesjonalny sprzęt, który umożliwiał szybkie i skuteczne czyszczenie. Zauważyłem, że wiele osób, które wyrażały o tej firmie sprzątającej pozytywne opinie, korzystało właśnie z długoterminowej współpracy.

Zdecydowałem się nawiązać z nimi współpracę. Firma okazała się bardzo profesjonalna i skrupulatna. Podpisałem umowę, w której określiłem zakres ich obowiązków i przyjęliśmy określone stawki. Muszę przyznać, ze oferowane przez nich ceny za usługi były bardzo niskie, ponieważ płaciłem za godziny sprzątania, a nie za wykonanie określonych czynności. Byłem bardzo zadowolony z oferowanych przez nich usług.