Rewelacyjne efekty z farbą do mebli

Niezależnie od tego jakie są nasze umiejętności z farbami od Annie Sloan możemy z łatwością odmalować nasze meble. Bez znaczenia czy drewno jest nowe, czy stare. Typ farby kredowej sprawi się również przy powierzchniach metalowych, a także cegle. Dodatkowo bardzo łatwo i szybko się z nią pracuje, przez co jest polecana przez rzeszę klientów.

Ciekawy produkt od Annie Sloan

annie sloan farbaKażdy rodzaj zmiany w domu jest bardzo pożądany, a nawet zwykła zmiana koloru mebli. Dlatego Annie Sloan farba jest idealnym produktem, po który warto sięgać w momencie, gdy dochodzimy do wniosku, iż chcemy mieć w swoich czterech ścianach coś nowego. Dzięki tym farbom zauważymy jak szybko i bezproblemowo możemy zmienić wystrój wnętrz w swoim mieszkaniu. Przy farbach kredowych jedyne co będziemy potrzebować to ta farba oraz wosk do wykończenia. Nic poza tym, ponieważ nie wymaga to przygotowania mebla za pomocą szlifowania i bejcowania. Musimy tylko przemyć mebel i rozpocząć naszą pracę. Pomalujmy dwoma warstwami, aby kolor był jak najbardziej intensywny. Kiedy warstwy zdążą wyschnąć wystarczy już tylko przygotować wosk i ściereczkę. Wcierajmy go pewnymi ruchami, jednak nie róbmy tego zbyt mocno ani nie zostawajmy w jednym punkcie na dłużej. Po wywoskowaniu musimy przetrzeć mebel czystą, suchą ścierką, aby zetrzeć nadmiar produktu. Mebel wywoskowany jest gotowy do korzystania. W ten sposób możemy skończyć naszą pracę w jeden dzień.

Jeśli chcemy w szybki sposób zmienić wystrój swojego mieszkania warto pomyśleć o farbach kredowych, które w ofercie Annie Sloan są podstawowym produktem. Renoma marki powstała na jakości produktu, który jest oferowany klientom. Dzięki tym farbom szybko i łatwo zmienimy kolor mebli, a dodatkowo nie przeznaczymy na to zbyt dużej kwoty.