Sposób produkcji siatek cięto ciągnionych

Ten nowoczesny produkt stanowi rozwiązanie alternatywne dla tradycyjnych siatek plecionych. Rozwiązanie to jest bardzo atrakcyjne zarówno dla przedsiębiorców, władz miasta jak i prywatnych odbiorców. Przede wszystkim pozwala na stworzenie eleganckiego, wytrzymałego ogrodzenia, którego montaż odbywa się szybciej, niż ma to miejsce w przypadku siatek plecionych. 

Siatka ciągniona – zastosowanie

siatki cięto ciągnioneSposób produkcji tego typu siatek różni się od technologii stosowanej w przypadku siatek plecionych. Siatki cięto ciągnione tworzone są poprzez stapianie drutu w miejscu splotu, co pozwala na produkcję eleganckich, precyzyjnie wykończonych produktów. To również przekłada się na ich wszechstronne zastosowanie. Siatki z powodzeniem wykorzystywane są jako element ogrodzeń w różnego typu przestrzeniach miejskich. Powszechnie wykorzystywane są także jako rodzaj ogrodzenia osiedli. Także klienci prywatni chętnie sięgają po ten produkt. Jest łatwiejszy w montażu, poprze większą sztywność, niż tradycyjne siatki plecione. W tym celu wykorzystuje się specjalne listwy. Zastosowanie dodatkowo otuliny PCV wpływa na odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Siatki dostępne są w kilku wariantach, jeśli chodzi o rozstaw oczek oraz ich wielkość a także sam kolor. To w dużym stopniu zwiększa atrakcyjność produktu oraz możliwość jego aranżacji w różnych przestrzeniach.

Siatka cięto ciągniona to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych siatek plecionych. Łatwe w montażu, pozwala na stworzenie eleganckiego, wytrzymałego ogrodzenia, w związku z czym stosowane jest w różnych przestrzeniach, jak osiedla mieszkalne, ogrodzenia w przestrzeniach miejskich, a także te, montowane wokół prywatnych posesji. Sam montaż jest bardzo łatwy.