Sprzedawanie działek budowlanych w Kołobrzegu

Widząc, jak córka oraz jej mąż mieszkają z dziećmi w przymałym mieszkanku, miałam nieodpartą chęć im pomóc. Mi oraz mężowi moi rodzice pomogli, kupując nam działkę budowlaną, na której mogliśmy się budować. Chciałam tym samym odpłacić córce. Zaczęliśmy więc rozglądać się za miejscem w rodzinnym Kołobrzegu.

Działeczki pod budowę na sprzedaż w Kołobrzegu

działki budowlane sprzedaż kołobrzegZ takich znanych nam miejsc, o których słyszeliśmy m.in. od znajomych czy rodziny, to nie znaleźliśmy nic ciekawego. A to nie bardzo mi pasowało miejsce, w którym miałaby mieszkać moja córka z wnukami, a to ceny były zbytnio wygórowane. Nie poddawaliśmy się z mężem, więc szukaliśmy i jeździliśmy dalej, jednak ciągle w znanych miejscach. Za wiele się jednak nie zmieniało. W końcu stwierdziliśmy, że wykorzystamy internet do tego. Wpisaliśmy w wyszukiwarce działki budowlane sprzedaż Kołobrzeg i ku naszemu zaskoczeniu wyskoczyło nam kilka ofert, na które do tej pory nie wpadliśmy. Mało tego, nawet nie mieliśmy wiedzy, że w tych miejscach w naszym mieście sprzedawane są działki pod budowę domu. Jedna z ofert przypadła nam gustu szczególnie, więc umówiliśmy się ze sprzedającym w celu omówienia szczegółów sprzedaży. Oczywiście zanim kupiliśmy ją, to porozmawialiśmy z córką i jej mężem. Im również odpowiadało to miejsce, więc sfinalizowaliśmy transakcję.

Ich radość była dokładnie taka, jaką ja i mój mąż okazaliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, że sami dostaniemy działkę pod budowę w Kołobrzegu. To były wyjątkowe chwilę – zarówno wtedy, gdy otrzymaliśmy pomoc od rodziców, jak i teraz, gdy sami mogliśmy taką wyjątkową pomoc udzielić naszym dzieciom. Znając nasze zaangażowanie w ich życie, zapewne przy budowie też będziemy się udzielać. No chyba, że tego już córka sama nie będzie chciała.