Tanie i modne łańcuszki

Każda kobieta w swojej szkatułce na biżuterię napewno ma łańcuszki srebrne lub złote. O ile srebro jest dość tanie o tyle na złotą biżuterię nie każda kobieta może sobie pozwolić. Srebrne wisiorki czy pierścionki bardzo często kupowane są dla młodych dziewczyn np. z okazji urodzin. Niektóre kobiety nie lubią koloru złota i wtedy wybierają albo biżuterię z białego złota lub po prostu srebrną.

Biżuteria srebrna na codzień

łańcuszki srebrneNiektóre kobiety na codzień wolą nosić srebrną biżuterię. We wszystkich sklepach jubilerskich znajdziemy bardzo duży wybór biżuterii ze srebra. Najmodniejsze w ostatnim czasie są łańcuszki srebrne celebrytki. To są krótsze łańcuszki z malutkimi zawieszkami oraz z regulacja zapięcia. Bardzo modne są zawieszki serduszka, koniczyny, znak nieskończoności, gwiazdki i wiele innych. Młode dziewczyny lubią z kolei nosić po kilka srebrnych pierścionków na jednym palcu. Wiele firm jubilerskich wypuściła do sprzedaży także bransoletki srebrne z możliwością dokładania różnych wzorów koralików. Każda kobieta może sobie dobrać takie zawieszki w zależności od upodobań. Bardzo modne od wielu lat są w dalszym ciągu łańcuszki z literami. Z reguły kupujemy pierwszą literkę swojego imienia. Takie łańcuszki najczęściej kupujemy ze srebra. Za taki komplet łańcuszek z literką wykonany ze srebra musimy zapłacić około 50-100 zł. Oczywiście cena zależy od wielkości, długości i grubości łańcuszka.

Każda kobieta z pewnością ma szkatułkę pełną różnej biżuterii. Na specjalne okazje typu urodziny czy wesele przyjaciół zakładamy złoto. Natomiast na codzień zdecydowanie bardziej preferujemy biżuterię wykonaną ze srebra. Ponad to srebro pasuje także do strojów na sportowo, a nie tylko na elegancko do sukienek i koszul. Srebrny łańcuszek można nosić nawet do adidasów.