Urocza zabawka – buldog francuski dla każdego dziecka

W rozwoju większości dzieci przychodzi taki etap, że chcą mieć w domu zwierzątko. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na hodowlę żywego stworzenia. Czasami nie pozwalają na to warunki mieszkaniowe, a niekiedy alergie na sierść psów lub kotów. U nas właśnie mamy taki moment, że córka chce mieć koniecznie szczeniaczka. Nie wchodzi to w rachubę: większość dnia spędzamy w pracy, a mała w przedszkolu, więc piesek musiałby spędzać dużo czasu samotnie.

Pluszowy buldog francuski – zabawka z akcesoriami

zabawka - buldog francuskiObecnie w sprzedaży znajduje się mnóstwo zabawek, które wspaniale imitują żywe zwierzęta. Dzięki nim dzieci mogą uczyć się opieki nad czworonogami, a rodzice nie muszą się martwić o bezpieczeństwo obu stron. Zaproponowałam mojej małej córeczce kupno właśnie takiego pieska. Wybrałyśmy się do sklepu z akcesoriami dla dzieci, żeby mogła samodzielnie wybrać swojego pupila. Pośród mnóstwa maskotek, piesków na kółkach i gumowych szczeniaczków, w końcu znalazła się wymarzona zabawka – buldog francuski. Czworonóg wyglądał, jak żywy. Naturalnych rozmiarów z lśniącym futerkiem zachwycił Małą. Wybrany model posiadał wbudowany mechanizm, który sprawiał, że buldog szczekał, chodził, a nawet podskakiwał robiąc małe salta. Córka była zachwycona. Dodatkowo piesek podczas szczekania otwierał i zamykał pyszczek, co również bardzo podobało się dziecku. Buldog francuski w postaci zabawki zachowywał się prawie, jak żywe zwierzę, więc zarówno ja, jak i córka byłyśmy zadowolone z wyboru. Dodatkowo wyposażyłyśmy pieska w niewielki transporterek (na wizyty u weterynarza), mięciutkie legowisko w psie łapki oraz miseczki na jedzenie. W zestawie znajdowała się również smycz, dzięki czemu Mała mogła później wyprowadzać swojego buldoga na spacery. Piesek był biały w brązowe łatki, miał sterczące uszka oraz słodkie spojrzenie. Idealna zabawka dla dziecka, które chce mieć własnego pupila.

Zabawka – buldog francuski to dobry pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Interaktywny piesek może być dość kosztowny, ale warto w niego zainwestować. Dzięki temu dziecko będzie mogło uczyć się odpowiedzialności, pilnowania pór posiłków oraz wyprowadzania pupila na spacery. Jest to świetne przygotowanie do adopcji żywego zwierzaka w przyszłości.