Wózek spacerowy 4baby

Większość rodziców kompletuje wyprawkę dla dziecka jeszcze zanim się pojawi na świecie. Kupują łóżeczko, pościel, ubranka, butelki, czy smoczki, ponieważ będą one potrzebne już od pierwszych chwil na świecie. Jednak w przypadku wózka, jedni wybierają modele pojedyncze lub od razu kupują wózek w komplecie składającym się z gondoli i spacerówki. 

Jaka powinna być najlepsza spacerówka dla dziecka? 

najlepsze wózki spacerowe 4babyPierwszym wózkiem jaki potrzebuje dziecko jest gondola, czyli głęboki model z płaskim dnem. Wielu producentów sprzedaje je oddzielnie, ponieważ dla klientów jest to wygodne rozwiązanie. Jest też sporo rodziców, którzy wolą od razu kupić wózek głęboki w komplecie ze spacerówką, bo nie muszą się martwić zakupem drugiego wózka za pół roku. Dla rodziców, którzy cenią jakość, wygodę i przystępną cenę są najlepsze wózki spacerowe 4baby. Ich producent jest dobrze znany na polskim rynku z tanich wózków, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dzięki lekkiemu stelażowi, po złożeniu nie zabierają wiele miejsca i można je schować w szafie, a także spakować do auta i pojechać w podróż. Firma 4baby posiada w ofercie wózki klasyczne na stelażu służącym do gondoli i spacerówki oraz modele typu parasolka. Oba rodzaje posiadają duże, rozkładane budki, które świetnie chronią maluchy przed wiatrem, deszczem i promieniami słonecznymi, a także pojemne torby na zakupy umiejscowione między kołami. Przednie koła są skrętne i posiadają funkcję blokady jazdy na wprost, więc manewrowanie wózkiem jest dziecinnie proste. Natomiast tylne koła posiadają wytrzymałe amortyzatory, które gwarantują komfortową jazdę nawet po nierównościach. Wózki 4baby są dostępne w większości sklepów z asortymentem dla dzieci, ponieważ jest to bardzo popularny producent. 

Wózek wcale nie musi kosztować wiele, gdyż mniej znani producenci są w stanie w niższej cenie zaoferować równie dobre modele, co markowe wózki warte nawet kilka tysięcy złotych. Jeżeli dysponujemy budżetem kilkuset złotych, to na pewno znajdziemy optymalny wózek spacerowy, który spełni nasze wymagania i będzie służył naszemu dziecku do momentu, aż z niego nie wyrośnie. Potem wózek można sprzedać, gdyż nie brakuje chętnych na zakup używanych modeli w dobrym stanie i atrakcyjnych cenach. Dzięki temu dodatkowo zwróci się nam część kosztów.