Wypełniacz HA do korekcji i powiększania ust

W gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej coraz częściej wykonuje się zabiegi modelowania twarzy, powiększania ust, a także usuwania zmarszczek i bruzd. W zabiegach używane są innowacyjne i rewolucyjne preparaty kosmetyczne opracowane w instytutach medycznych na bazie bioaktywnych składników wpływających na procesy biochemiczne zachodzące w tkankach skóry.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

wypełniacz do ust haPotocznie preparaty nazywane są wypełniaczami, a ich głównym składnikiem najczęściej jest kwas hialuronowy. Dzięki usieciowieniu kwasu istnieje możliwość podania go śródskórnie bezpośrednio w głębsze warstwy tkanek jak i do powiększenia ust. Najczęściej do korekty kształtu i powiększenia stosuje się wypełniacz do ust ha na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. HA jako naturalny związek występujący w organizmie jest łatwo przyswajalny i wykazuje szybką i łatwą adaptację w tkankach. W zależności od preparatu efekty utrzymują się od 5 do 18 miesięcy. Im większe stężenie kwasu hialuronowego i więcej cząsteczek tym lepsza adaptacja i przyswajanie przez organizm. Powolna biodegradacja gwarantuje długotrwały rezultat powiększenia ust. Dzięki umiejętnościom lekarzy podanie wypełniacza hialuronowego daje fantastyczny efekt objętościowy podkreślający kształt ust. Poprzez dobranie odpowiedniej ilości preparatu można uzyskać naturalny i estetyczny wygląd. Wszystkie wypełniacze stosowane do twarzy posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Stanowią produkt medyczny możliwy do użytkowania tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach po odpowiednich przeszkoleniu i zapoznaniu z produktem. Powiększanie i korekcja kształtu ust stanowi jeden z podstawowych zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach. Kobiety chętnie korzystają z możliwości medycyny estetycznej. Dzięki nowoczesnej technologii i rozwojowi branży kosmetologicznej w łatwy i szybki sposób można skorzystać z wyszukanych zabiegów w wielu gabinetach urody.

Poza efektem wizualnym podanie kwasu hialuronowego w formie wypełniacza intensywnie nawilża usta nadając im zmysłowego i zdrowego wyglądu. Rewitalizacja ust przy pomocy wypełniaczy możliwa jest dzięki konsystencji preparatów występujących najczęściej w postaci żelu odpornego na naprężenia mechaniczne jakim poddawane są wargi. Usta po aplikacji HA są miękkie i naturalne w dotyku, mają intensywny i zrównoważony kolor, a także są intensywnie nawilżone.