Żona odzyskana po ciężkich staraniach

Miałem swoje za uszami i moja żona doskonale o tym wiedziała. Mimo wszystko akceptowała moje wybryki, ale jak się okazało, do czasu. Po kilku latach po prostu się spakowała i wyprowadziła. Nie wzięła ze mną rozwodu, ale nie żyliśmy już razem. Jakoś starałem się z tym pogodzić. 

Odzyskanie żony najlepszą rzeczą w życiu 

jak odzyskać żonęMusiał upłynąć rok, żebym zrozumiał jak brakuje mi mojej żony Elizy. Nic już nie było takie samo. Nie chciałem dalej być sam i postanowiłem się zmienić. Nie miałem bladego pojęcia jak odzyskać żonę, jednak wiedziałem, że muszę tego dokonać. Zacząłem nawiązywać częstszy kontakt z żoną i nawet udało mi się ją zaprosić na obiad. Musiałem jej pokazać, że mi zależy i zmieniłem się przez ostatni rok. Eliza była nieufna, co było dla mnie zrozumiałe. Wiedziałem, że muszę się mocno starać, żeby ją odzyskać i nie spocznę, dopóki tego nie osiągnę. Eliza z każdym spotkaniem przekonywała się, że zmiany w moim życiu nie są tylko pustymi słowami. Ustabilizowałem się emocjonalnie i zadbałem nawet o swoje zdrowie. Zbliżaliśmy się do siebie coraz bardziej i w końcu przyszedł czas, że zadałem jej najważniejsze pytanie. Czy zechce do mnie wrócić. Eliza nie była przekonana, ale ostatecznie postanowiła dać mi szansę. Wprowadziła się do mnie i była to najlepsza rzecz w moim życiu. Potrzebowałem kilku miesięcy ciężkiej pracy, żeby odzyskać swoją ukochaną żonę. Ciągle się staram, ponieważ nie chcę, żeby moja żona ode mnie odeszła. Nie pozwolę sobie na to już więcej.

Moja ciężka praca została doceniona i Eliza zaufała mi już całkowicie. Stałem się zupełnie innym człowiekiem i na pierwszym miejscu zawsze już stawiałem dobro mojej rodziny, która była dla mnie najważniejsze. Eliza jest szczęśliwa w małżeństwie i wszystko dzięki mnie.